Urocza zabawka z Instagrama 

Każda kobieta ubóstwia się otaczać przepięknymi , a ponadto uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam sporo przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę dodatkowo, jeśli wygląda słodko , a ponadto uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością w gronie kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Też na polskim Instagramie coraz częściej pojawiają się już te przesłodkie oraz urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo proste. Jest to zwyczajnie zabawka, którą ściskamy w dłoni, by rozładować napięcie. W obecnych czasach dosłownie zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i posiadać nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i po prostu nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się jednak znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce funkcjonuje już sklep internetowy, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim sporo pobudzających ciekawość, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, niemniej jednak również pięknie pachną. Nie są to natomiast zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Categories: Uncategorized
Tags: