Na sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona globalnie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza w gronie znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, ażeby okazał się realnie niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na wortalach i forach internetowych. Gwarantujemy, że gdy wszyscy uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe zdjęcia i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie preferujesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na portalach eventowych. Kto powiedział, że powinnaś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Całkiem możliwe, że warto wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? Jeżeli tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz również: sylwester 2015.

Categories: Uncategorized