Magnes do klipów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a ponadto sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają też swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich także ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF idealnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo małe i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to faktycznie fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto mieć w swoim sklepie, ażeby błyskawicznie ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Następnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za mniej więcej sto pln, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten rewelacyjny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Warto zobaczyć: Otwieracz do klipsów typu GOLF.

Categories: Uncategorized
Tags: